DBAMY O TWOJE ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE

NASZ ZESPÓŁ

DENiMED® – STOMATOLOGIA

DENiMED® – Stomatolog Częstochowa, Dentysta Częstochowa

Zespół DENiMED® jest dumny z możliwości zapewniania najwyższej jakości opieki w troskliwym, spokojnym i profesjonalnym otoczeniu.  
Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i chcemy, aby nasi pacjenci mieli pewność, że otrzymują najlepszą  dostępną opiekę stomatologiczną na terenie Częstochowy i okolic.

TOMASZ MAZUR

TOMASZ MAZUR

dr n.med.

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.  Przez wiele lat pracował jako asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, gdzie prowadził zajęcia praktyczne szkoląc studentów stomatologii oraz przeprowadzał badania naukowe.


W 2011 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych pracą pt.: „Mikrobiologiczna ocena skuteczności chemo-mechanicznego opracowania kanałów korzeniowych z wykorzystaniem ozonu w zębach stałych u pacjentów w wieku rozwojowym”.

W pracy zawodowej szczególnie skupia się na nowoczesnym, mikroskopowym leczeniu endodontycznym (członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego – PTE, oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego – ESE).

Wśród zainteresowań doktora znajduje się również implantologia oraz stomatologia estetyczna, gdyż obie te dziedziny pozwalają na przywrócenie pacjentowi  pięknego uśmiechu.

Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), stomatologicznych list dyskusyjnych oraz stale uczestniczy w licznych kursach doskonalących wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. W dorobku posiada także liczne publikacje o tematyce stomatologicznej, które ukazały się w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych.

Jest również współautorem tłumaczenia z języka angielskiego książki o tematyce leczenia kanałowego: „ Postępy w endodoncji. Powtórne leczenie kanałowe i zabiegi chirurgiczne”.

AGATA JĘDRZEJEWSKA

AGATA JĘDRZEJEWSKA

lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 2012r. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną oraz leczeniem protetycznym. Specjalizuje się w odbudowach zębów zarówno wypełnieniami jak i koronami porcelanowymi.
Dr Agata ma świetny kontakt z dziećmi, dlatego zajmuje się również najmłodszymi pacjentami, specjalizując się w leczeniu dzieci w sedacji gazem rozweselającym.
Uczestniczy w licznych kursach doskonalących zarówno krajowych jaki i zagranicznych. Dr Agata jest także dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
Atrybutami pani doktor są staranność i precyzja w leczeniu, dlatego całość swojej pracy wykonuje w powiększeniu. Dr Agata interesuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką i periodontologą oraz szeroko pojętą stomatologią estetyczną.

JOANNA HELUSZKA

JOANNA HELUSZKA

lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W DeniMed, dr Joanna, zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz leczeniem protetycznym. Specjalizuje się w odbudowach zębów zarówno wypełnieniami, jak i uzupełnieniami protetycznymi. Precyzję w leczeniu zapewnia praca w powiększeniu. Uczestniczy w wielu kursach poszerzających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki.

Dr Joanna ukończyła także Wyższą Szkołę Medycznej w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

Zainteresowania zawodowe kieruje w stronę protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. 
Prywatnie uwielbia podróże, dobrą kuchnię, crossfit oraz taniec.

ALICJA JĘDRZEJEWSKA

ALICJA JĘDRZEJEWSKA

lekarz dentysta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się szczególnie stomatologią zachowawczą oraz ortodoncją. Podczas pracy najważniejszy jest dla niej komfort pacjenta oraz precyzja, z tego względu pracuje w powiększeniu. Uczestnicząc w kursach i szkoleniach, nieustannie rozwija swoje umiejętności. Prywatnie interesuje się motoryzacją i językami romańskimi.

KAROLINA KUREK

KAROLINA KUREK

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we  Wrocławiu. Stomatologia estetyczna to jej pasja. Od momentu rozpoczęcia pracy w sposób ciągły, rozwija swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w wielu kursach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki.

Jej fachowa wiedza i profesjonalizm jest wartością nadrzędną w trosce o dobro Pacjenta.

Jest osobą uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do Pacjenta, z duża dawką empatii.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas, górskie wędrówki, jazdę na nartach i żeglarstwo.

NATALIA DROGOSZ

NATALIA DROGOSZ

lekarz dentysta

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła z wyróżnieniem, otrzymując w czasie ich trwania liczne nagrody dla najlepszych studentów. 

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją mikroskopową, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Swoją pracę wykonuje z największą starannością, zawsze w powiększeniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych.

 

Na co dzień ceni sobie dobry kontakt z pacjentem i prowadzenie indywidualnych planów leczenia opartych na współpracy i zaufaniu.

W wolnym czasie uwielbia podróżować, zdobywać górskie szczyty i eksperymentować z kuchnią roślinną.

AGNIESZKA BISKUPEK-WANOT

AGNIESZKA BISKUPEK-WANOT

lekarz dentysta

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W okresie studiów była członkinią kół naukowych z dziedziny protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Członkini PTS. Autorka 3  monografii naukowych oraz kilkunastu recenzowanych artykułów w polskich oraz zagranicznych czasopismach medycznych. Uczestniczka kilkudziesięciu szkoleń, kursów i konferencji naukowych, podczas których stale podnosi swoja wiedzę naukową oraz rozwija umiejętności praktyczne.

W pracy zawodowej skupia się na leczeniu małych pacjentów.

Prywatnie spełnia się jako matka trójki dzieci, uwielbia żeglarstwo i narciarstwo. 

DARIUSZ FILIPEK

DARIUSZ FILIPEK

dr n.med.

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej.
Specjalista Chirurgii Stomatologicznej, tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w czerwcu 2010 na podstawie rozprawy doktorskiej pod tytułem "Porównanie otwartego i zamkniętego gojenia ran poekstrakcyjnych zaopatrzonych kolagenową błoną zaporową".
Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, m.in. usuwanie zębów mądrości.

NATALIA KOZAKIEWICZ

NATALIA KOZAKIEWICZ

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszym centrum zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką stomatologiczną.
Zakres jej zabiegów obejmuje profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie zębów z wszelkich osadów (po kawie, herbacie, tytoniu), zabezpieczanie zębów oraz profilaktyka próchnicy u najmłodszych pacjentów (lakowanie, lakierowanie- fluoryzacja). Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w kursach na temat profilaktyki i higieny jamy ustnej.
Każdy pacjent, który chce leczyć się w naszym Centrum przechodzi wizytę u Pani Natalii, celem gruntownego oczyszczenia zębów, gdyż utrzymywanie idealnej higieny warunkuje trwałość zakładanych wypełnień oraz długoterminowy efekt leczenia.

AGNIESZKA MAŁOLEPSZA

AGNIESZKA MAŁOLEPSZA

higienistka stomatologiczna

Ukończyła kierunek – Zdrowie publiczne, specjalność: Higiena dentystyczna na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.  W gabinecie pełni funkcję asysty przy zabiegach oraz wykonuje takie zabiegi jak scaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, polishing, fluoryzacja, lakowanie, wybielanie, instruktaże higieny jamy ustnej.
Ukończyła wiele kursów specjalistycznych i wciąż pogłębia swoją wiedzę zawodową, by jak najskuteczniej wspierać zabiegi stomatologiczne. Pacjenci zawsze mogą liczyć na jej pomoc oraz serdeczny uśmiech.

ANNA PAŁUBICKA

ANNA PAŁUBICKA

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna. W naszym centrum dba o organizacje pracy całego zespołu oraz zajmuje się rejestracja pacjentów. Asystuje lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów. W celu pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności bierze udział w kursach, szkoleniach.

DAGMARA MAJCHRZAK

DAGMARA MAJCHRZAK

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W gabinecie asystuje lekarzowi stomatologowi przy różnego rodzaju zabiegach. Wykonuje samodzielnie zabiegi profilaktyczne takie jak: scaling (usuwanie kamienia - pod i nad dziąsłowego), piaskowanie (usuwanie osadów, które spowodowane są od kawy herbaty tytoniu itp) polerowanie, fluoryzacje, lakownie, usuwanie szwów.
Ukończyła wiele kursów specialistycznych i wciąż pogłębia swoją wiedzę zawodową, tak aby jak najlepiej pomóc pacjentowi z jego problem w jamie ustnej.
Bardzo lubi rozmawiać z pacjentami i pomagać im zadbać o jak najlepszy stan jamy ustnej poprzez wykonywanie zabiegów i objaśnienie zaleceń pozabiegowych, które są bardzo ważne, by dany zabieg był skuteczny dla pacjenta.
Każdego pacjenta w gabinecie traktuje tak jakby sama chciała być przyjęta w gabinecie stomatologicznym.
W wolnej chwili lubi eksperymentować w kuchni, czytać książki i zwiedzać nowe ciekawe miejsca.

KLAUDIA PALEN

KLAUDIA PALEN

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszym centrum asystuje lekarzowi stomatologowi przy różnego rodzaju zabiegach, ponadto samodzielnie wykonuje zabiegi profilaktyczne takie jak scaling (usuwanie kamienia), piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, lakowanie i wybielanie. Jej głównym zadaniem jest opieka nad pacjentami w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieną jamy ustnej. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych m.in. nowoczesne metody usuwania osadu i kamienia nazębnego, znaczenie terapii oraz profilaktyki chorób przyzębia u pacjentów periodontologicznych, profilaktyka pacjenta ortodontycznego, profesjonalne, gabinetowe oraz domowe wybielanie zębów, innowacyjna dezynfekcja oraz zapobieganie infekcjom i wiele innych. Wciąż pogłębia swoją wiedzę. Pacjenci mogą liczyć na jej pomoc, dobre podejście do dzieci, doradctwo i serdeczny uśmiech.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, szczególnie psów i behawiorystyki. Łamiąc stereotypy fanka mieszanych sztuk walki i motoryzacji.

ANNA KUPCZYK

ANNA KUPCZYK

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Asystuje lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów. Wyróżnia się wyjątkowa empatią w stosunku do najmłodszych pacjentów. Zaraza wszystkich wokół pozytywną energią. Pacjenci mogą liczyć na jej pomoc i serdeczny uśmiech. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i wycieczek rowerowych.

DOMINIKA JĘDRZEJCZYK

DOMINIKA JĘDRZEJCZYK

rejestratorka

Ukończyła dwuletnią szkołę policealną im. dr Wł. Biegańskiego w Częstochowie jako technik farmaceutyczny. Po trzech latach w aptece podjęła pracę w gabinecie stomatologicznym DeniMed. W gabinecie pełni role rejestratorki, zajmuje się organizacją pracy zespołu oraz rejestracją pacjentów. Uśmiechnięta, zawsze służy pomocą. Dodatkowo poza pracą wykonuje makijaż permanentny brwi, posiada certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia metodą Ombre & Powder Brows.

W życiu codziennym ceni sobie aktywność fizyczną, oglądanie seriali oraz czas spędzony z psem.

JUSTYNA HERMAN

JUSTYNA HERMAN

rejestratorka

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej. Na poprzednim stanowisku pracy była odpowiedzialna za kontakt z klientem - to nauczyło ją cierpliwości i organizacji. Aktualnie pracuje na stanowisku rejestratorki, gdzie jest odpowiedzialna min. za ustalanie z pacjentem terminów jego wizyt, rozliczenia, wystawianie faktur oraz omawianie proponowanej przez gabinet oferty.
W wolnym czasie lubi czytać książki oraz aktywnie spędzać czas z rodziną.

PATRYCJA MATYSIAK

PATRYCJA MATYSIAK

rejestratorka

W gabinecie DeniMed pełni funkcję rejestratorki. Jej zadaniem jest umawianie pacjentów na wizyty, rozliczanie ich oraz układanie grafiku pracy dla lekarzy pracujących w gabinecie . W życiu zawodowym od początku miała bezpośredni kontakt z ludźmi. Jej mocną stroną jest komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w grupie.

W wolnej chwili lubi oglądać filmy i czytać książki .

SYLWIA FLAK

SYLWIA FLAK

asystentka stomatologiczna

Ukończyła policealną szkołę w kierunku technik dentystyczny oraz asystentka stomatologiczna.

W zawodzie asystentki pracuje od kilku lat, asystuje lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów. Najbardziej interesuje ją chirurgia.

Prywatnie lubi zwierzęta oraz interesuje się motoryzacją.

wyrażam zgodę

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie i dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.